СЕРВИЗEН ТЕХНИК

Фирма INTRAMA е търговско представителство на водещи европейски производители с офиси в цялата страна, Германия, Македония, Сърбия, Косово и Албания. Основни насоки в нашата дейност са: - машини за месопреработка и млекопреработка;- автоматични линии за вакуум-, флоупак- и стречопаковане с претегляне и етикетиране;- вакуум- и стречфолио;- електронни везни и софтуер за търговски обекти и преработвателни предприятия;- печат на етикети.Можете да научите повече за нас на интернет страницата ни: www.intrama-bg.comВашите въпроси можете да изпращате на e-mail.

ИНТРАМА е производител и вносител на машини и консумативи за хранително-вкусовата промишленост. Търговската и сервизна дейност се осъществява от филиалите ни в цялата страна, Македония, Косово, Сърбия, Албания и Германия.
Основни насоки в нашата дейност са:
- машини за месопреработка и млекопреработка;
- автоматични линии за вакуум-, флоупак- и стречопаковане с претегляне и етикетиране;
- вакуум- и стречфолио, термоетикети;
- електронни везни и софтуер за търговски обекти и преработвателни предприятия.
За офиса ни в гр. Шумен търсим
СЕРВИЗЕН ТЕХНИК
Задължения:
• Пускане в експлоатация, диагностика и техническо обслужване на машини и оборудване за хранително-вкусовата промишленост, опаковъчни машини, електронни везни, автомати за претегляне и етикетиране, оборудване за супермаркети.
• Осъществяване на гаранционен и извънгаранционен сервиз на място при клиента в регион Североизток и в сервизната база гр. Шумен.
Изисквания:
• Образование с техническа насоченост;
• Желание за професионално развитие и обучение;
• Компютърна грамотност, умения за работа с техническа документация;
• Шофьорска книжка.
ИНТРАМА предлага:
• Отлични условия на труд: 5 дневна работна седмица;
• Много добро заплащане, бонус система за постигнати резултати;
• Допълнителни социални придобивки: ваучери за храна, медицинска
застраховка, заплащане на командировъчни;
• Служебен автомобил, телефон, лаптоп, работно облекло;
• Развитие в малък и висококвалифициран екип;
• Възможност за професионално развитие в компания, утвърден лидер на пазара.
Моля, изпратете Вашата автобиография и мотивационно писмо в срок до 08.08.2022 г.

June 10th, 2022

Шумен

Ремонтни и Монтажни дейности