Сервизен техник професионалната хладилна техника

Няма описание

МАГНУМ 7 ООД е водеща компания в областта на професионалната хладилна и климатична техника. Компанията е представител и вносител на основни производители в бранша.
Във връзка с разширението дейността на компанията, Магнум 7 ООД търси да назначи сервизен техник в Сандански.
ОТГОВОРНОСТИ:
- Диагностициране и сервизиране на хладилното оборудване по обекти на нашите клиенти;
- Придържане към утвърдените от компанията сервизни процедури;
- Отговаря за качественото и в срок изпълнение на възложените му задачи;
- Спазва изискванията за работа с флуорирани парникови газове;
- Спазва здравословни и безопасни условия на труд на работната площадка.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Отлична комуникативност и желание за постигане на резултати;
- Професионален опит - 2 година стаж в областта на хладилната или климатичната техника;
- Умение за работа в екип;
- Отговорност към поставените задачи;
- Свидетелство за управление на МПС.
Предимство би било :
- Свидетелство за правоспособност по заваряване;
- Документ за правоспособност (сертификат) за работа с флуорирани парникови газове – I-ва категория;
- Група за електро безопасност.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ
- Служебен автомобил;
- Служебен лаптоп и телефон;
- Динамична работа;
- Добро и сигурно заплащане;
- Коректни трудови отношения;
- Модерна и иновативна работна среда;
- Удобно работно време;
- Възможност за професионално развитие.
Ако предложението ни представлява интерес, моля изпратете ни автобиография на български език и Ваша актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Сандански

Ремонтни и Монтажни дейности