Сервизен техник – медицинска техника

Инфинита ООД е доставчик  на Медицинско оборудване и услуги. Фирмата е специализирана в предлагане на ултразвукови диагностични системи и всичко свързано с тях. Предлагаме оборудване за операционни, анестезиологични отделения, образна диагностика, АГ, кардиология, ветеринарна медицина и др. Инфинита ООД е официален представител и сервиз на водещите международни медицински производители Mindray, Sony, EDAN за България.КОРЕКТНОСТТА, ПРОФЕСИОНАЛИЗМА и СПОКОЙСТВИЕТО, което екипът на Инфинита ООД дава на клинетите си, допринасят значително за техния бизнес УСПЕХ

Инфинита ООД е известен доставчик на медицинска апаратура и услуги. Фирмата е специализирана в предлагане на ултразвукови диагностични системи и всичко свързано с тях. Предлагаме комплексни доставки на медицински изделия за хуманни болници, медицински центрове и кабинети, както и за ветеринарно-медицински практики.
Нашата кауза е да доставяме качествени медицински изделия на достъпни цени, с високо-професионално обслужане, практически обучения и качествен партньорски сервиз на нашите партньори.
Инфинита ООД е официален представител и сервиз на водещи международните компании като Mindray, Sony, Edan, Aohua, Uromed, Optcla и др. за България.
Във връзка с разширение на дейността ни, търсим силно мотивирани, лоялни и отговорни кандидати, които имат желание активно да работят на длъжността Сервизен техник - медицински изделия.
Задължения и отговорности:
- Осъществява сервизна дейност и техническото обслужване към фирмата
- Обслужване, диагностика и ремонт на медицинска апаратура
- Периодична поддръжка и сервизно обслужване на медицински изделия
- Изготвя и завежда и съхранява документи свързани със сервизната дейност (договори, гаранционни карти, приемно-предавателни протоколи, доставни документи и др.).
- Работи със сервизни ръководства на английски език
- Извършване на инструктажи и обучения на клиентите за работа с доставените изделия
- Води активна комуникация с клиенти, чрез лични срещи, ел. поща, телефон и други канали;
- Поддържане на база данни за клиентите;
- Изготвяне на необходимите периодични справки и доклади за дейността;
Изисквания:
- Висше или средно техническо образование;
- Високо ниво на мотивираност и отдаденост на работата и задачите, с фокус върху бързото, ефективно и качествено постигане на поставените цели.
- Технически познания и умения, опит в директни контакти с клиенти;
- Отлична комуникативност и емпатия
- Коректност, лоялност и конфиденциалност;
- Отлична организираност;
- Инициативност и желание за активна самоподготовка;
- Логическо мислене и умение за разучаване на големи обеми информация;
- Умения за прецизна, детайлна и експедитивна работа;
- Умения за работа в екип и самостоятелно;
- Умения за работа при кратки срокове и високи цели;
- Стремеж към постигане на високи реални резултати;
- Отлично писмено и говоримо владеене на Английски език;
- Много добра компютърна грамотност и свободна работа с Office пакет;
- Шофьорска книжка
Допълнителни предимства:
- Предишен професионален опит във фирма със сходна дейност;
- Добри референции и препоръки от предишни работодатели.
Инфинита ООД предлага :
- Интересна и динамична заетост в иновативна и разрастваща се фирма;
- Реална възможност за реализиране на Вашите умения и качествен потенциал;
- Възможност за развитие и обучения в процеса на работа;
- Работа в млад и динамичен екип с богат професионален опит и стойностна ценностна система;
- Отлични условия на работната среда;
- Конкурентно и справедливо възнаграждение, обвързано с резултатите;
Кандидатстването става с изпращане на професионална автобиография задължително на български и на английски език и по желание на мотивационно писмо на тема: "Защо бихте исали да работите за Инфинита и с какво смятате, че може да допринесете за каузата на ни?"
По преценка на кандидата може да се изпрати и друга информация.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Ще се свържем само с одобрени по документи кандидати в срок от 2 седмици от изтичане на крайния срок за подаване на кандидатурите.
Одобрените кандитати ще бъдат поканени на интервю с тест.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности