СЕРВИЗЕН ТЕХНИК

Василев ВМ ЕООД е фирма, представляваща немски производители на строителна техника, бетонпомпи, бетонови стопанства и автобетоносмесители. Фирмата е единствен вносител и дилър на WACKER NEUSON и SCHWING - STETTER за България с дилърска мрежа в София, Варна, Бургас, Плевен и Русе.
Разполагаме с добри специалисти, с чиято помощ клиентът получава най-подходящата машина за нуждите си, както и качествени ремонти в кратък срок.
ОТГОВОРНОСТИ:
- Ремонт и поддръжка на хидравлични и механични системи при строителни машини
ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно или висше техническо образование /техническа грамотност/
- Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство
- Умения за работа в екип
- Дисциплина и мотивация за работа
- Желание за усъвършенстване и обучение
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Безопасна работна среда и добри условия на труд
- Конкурентно заплащане
- Въвеждащо обучение при нужда
- Отлична фирмена среда
- Заплащане според квалификацията на кандидата
Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография.
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.
*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности