Сервизен техник

Компанията е създадена през 1999 г. с основна дейност - търговия с опаковъчни машини, консумативи, компресори, системи за третиране на сгъстен въздух и пневматични инструменти. Централният офис е в град София, а регионалните офиси на фирмата са в градовете Пловдив и Сливен. Мава Индустриал е официален и единствен представител и дистрибутор за България на фирмите:KAESER KOMPRESSOREN - световен лидер в производството на компресориORGAPACK - ръчни и пневматични инструменти и автоматизирани линии за опаковка с пластмасов и метален чембер;KIPPES, YBICO - ръчни и пневматични инструменти за опаковка с пластмасов и метален чембер;STRAPACK - полуавтоматични и автоматични машини и линии за пластмасов чембер;MAESTRI, DWS - машини и системи за затваряне на кашони;NEWLONG - индустриални шевни машини;TEW - машини за термично слепване на РЕ/РР и ламинати;ROBOPAC - палетизатори, машини за залепване на кашони, опаковка с термосвоваемо и стреч фолио;OMS - машини и автоматизирани линии за опаковка на палети с пластмасов чембер и термосвиваемо фолио;SMALTZ - вакуум повдигачи от 20 до 200 кг;CB, SOTEMAPACK - машини за индивидуална и групова опаковка с термосвиваемо фолио;PAGLIERANI - комплексни решения за индустриално дозиране, пълнене, палетизация;PRB - машини за групова опаковка с целофан и хартия;ORVED - машини за вакуумна опаковка;KAESER KOMPRESSOREN - компресори, въздуходувки, системи за третиране на сгъстен въздух и филтрация;AIRCO - бутални компресори;COOPER - безмаслени въздушни турбокомпресори;HIROSS - филтърни групи, охладители, изсушители за сгъстен въздух;BEKO - филтърни групи, дренажни казанчета и устройства за третиране за кондензат от пневматична система;SENCO - пневматични пистолети и такери.CASSESSE – професионални машини и консумативи за сглобяване на профили и рамки

Mава Индустриал АД доставя на българската индустрия цялостни решения за опаковане и компресиран въздух. Компанията е официален и единствен представител на KAESER Kompressoren за България.
Основната дейност на Мава Индустриал е свързана с търговия на опаковъчни машини, консумативи, компресори, системи за третиране на сгъстен въздух и пневматични инструменти.
Компанията търси да назначи подходящ кандидат за позицията СЕРВИЗЕН ТЕХНИК за централния офис в София.
Изисквания към кандидатите:
- Техническо образование в сферата на пневматиката, хидравликата или електрониката ще се счита за предимство;
- Минимум една година опит на подобна позиция;
- Възможност за командироване в страната;
- Активен шофьор;
- Коректност, организираност и умение за работа в екип;
- Владеенето на английски език ще се счита за предимство;
Основни задължения:
- Инсталации на ново оборудване;
- Сервизна поддръжка и ремонтни дейности;
- Взима отговорни решения за поверените му случаи;
- Извършва диагностика и съветва клиентите за правилното сервизиране на оборудването;
- Регулярни сервизни проверки по предварително зададен график;
Компанията предлага:
- Много добри работни условия и възнаграждение;
- Бонус система спрямо постигнатите резултати;
- Фирмено обучение и възможности за развитие;
- Служебен автомобил и мобилен телефон;
Информацията от изпратените документи ще се разглежда при пълна конфиденциалност.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности