СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ - ТЕХНИК РЕМОНТ И ПОДДРЪЖКА НА КЛИМАТИЧНА ТЕХНИКА

ЗЕФИР Климатични системи е създадена през 1997 г. като дружество с ограничена отговорност, работещо в областта на строителството по част Отопление, Вентилация и Климатизация и Хладилна техника.  Зефир Климатични системи е официален представител на Schneider Electric за България в частта прецизна климатизация от серията Uniflair. Портфолиото от клиенти  на компанията в това направление, включва такива от сферите на индустрията и производството, фармацията, IT областта, търговски центрове, хотели, държавната администрация и други.  Във връзка с увеличения обем работа набираме специалисти за направление „Сервиз и поддръжка”  На одобрените кандидати, ще бъде предоставена възможността за специализация в трейнинг центровете на Schneider Electric в Дания.  Повече информация може да намерите във фирмения интернет сайт на компанията.

Набираме специалист за направление „Сервиз и поддръжка”. Одобрените кандидати, ще работят в направление ремонт и поддръжка на климатични съоръжения, без монтажи.
Изисквания:
1. Образование в областта на хладилната и климатична техника;
2. Желание за развивтие в направление "сервиз и поддръжка";
2. Шофьорска книжка кат. Б;
3. Опит в сферата на климатичната техника - минимум 6 години;
4. Чисто съдебно минало
Задължения:
1. Диагностика на климатични системи.
2. Ремонт на климатични системи.
3. Профилактика на климатични системи.
Ние Ви предлагаме:
1. Трудов договор и изплащане на работната заплата само по банков път;
2. Работа в направление "сервиз и поддръжка";
3. Редовно и мотивиращо възнаграждение;
4. Фиксирано работно време - с гарантирана почивка събота и неделя.
5. Платен годишен отпуск;
6. Безплатна специализация в тренинг центровете на Schneider Electric;
7. Вътрешнофирмено обучение;
8. Работа в колектив с голям опит в сервизната поддръжка на климатична техника;
9. Сигурно работно място и възможност за професионално израстване;
10.Персонален служебен автомобил;
На интервю ще бъдат поканени само кандидатите отговарящи на по-горе описаните изисквания. По време на срещата с всеки кандидат ще бъде договорено конкретно заплащане.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности