Сервизен специалист - дребна, бяла техника

Ние предлагаме гаранционен и извънгаранционен сервиз - ремонт на пълната гама от битова техника (аудио-видео техника, телевизори - всички видове, видеокамери цифрови фотоапарати, монитори, автомобилна електроника и аудио, офис техника, компютри - настолни и преносими (SONY-VAIO), принадлежности и аксесоари, битови и професионални електродомакински уреди, перални, съдомиялни, хладилници, готварски печки, кафемашини, микровълнови печки, прахосмукачки, климатици и много други дребни уреди). Търговия с резервни части и консумативи за нея, голямо разнообразие на склад и по поръчка - за марките SONY, SAMSUNG, LG, CANON, Philips, Panasonic, CANDY, BEKO, SANG, HAIER, LIEBHERR, AEG, WHIRLPOOL, DE LONGHI, ZELMER, TEFAL, ROWENTA, KRUPS, GORENJE, MOULINEX, ARISTON, INDESIT, ELECTROLUX, FABER, NARDI, PANASONIC, JVC, TAURUS, ELITE, SHARP, ZANUSSI, TEKA, MIELE, Prolux, TESY, ELEKOM и много други.

София

Фирма, занимаваща се със сервиз на битова и професионална техника и търговия с резервни части, търси да назначи
за постоянна работа - специалист дребна дребна техника.
- квалификация и опит в ремонт на дребна бяла техника(кафемашини,кафеавтомати,микровълнови
печки,прахосмукачки,мини бойлери,отоплителни уреди,хлебопекарни,аспиратори и цялата гама от малки електродомакински уреди за бита /счита се за предимство/
- електротехническа квалификация и образование
- чиста шофьорска книжка (кат.В), активен шофьор
- компютърна грамотност
- владеене на английски език е предимство
- организираност, отговорност към поставените задачи, лоялност
- мотивация за работа в млад, динамичен и сплотен колектив
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- всекидневен преглед на постъпили за ремонт уреди:
- с опция и за ремонт на друга електро-домакинска техника
- поддържане на добри взаимоотношения със съществуващата база клиенти
- всекидневен отчет към диспечера за извършената работа
- стремеж за увеличение на обема на обслужените заявки
ОТ НАС МОЖЕ ДА ОЧАКВАТЕ:
- първоначално въвеждане в работния процес
- целогодишна заетост
- трудов договор на пълно работно време
- атрактивно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати(заплатата е процент от стойността на изработените сервизни поръчки)
- добри условия на труд в сплотен колектив
Ако сте амбициозни и смятате, че отговаряте на посочените изисквания изпратете ни Вашето CV, придружено с актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Бургас

Ремонтни и Монтажни дейности