ПРОФЕСИОНАЛНА ТЕХНИКА ЗА МАЗАНЕ ООД logo
Отговорности и задължения:
- Помага и се учи ремонтни дейности на машини и агрегати;
- Отговаря за почистването и съхранението на поверените му инструменти и оборудване.
Изисквания:
- Сръчност, прецизност, самостоятелност и отговорност;
- Техническа грамотност ;
- Желание за дългосрочна работа и развитие в професионалната област;
- Готовност за работа в екип, отговорност и коректност;
- Отговорно отношение към възложените задачи;
- Много добра концентрация и внимание към детайлите;
Нашето предложение:
- Динамична и предизвикателна работа, осигуряваща възможности за професионална реализация и развитие;
- Работа в млад и енергичен професионален екип;
- Стимулиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Необходимо професионално оборудване;
- Дългосрочна и сигурна работа на постоянен трудов договор в компанията;
- Отлични условия на труд и осигурено работно облекло;
- Допълнителни социални придобивки и бонуси;
- 5 дневна работна седмица;
- Възможност за дългосрочно ангажиране;

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности