Сервизен механик на пътно-строителна техника

Създадена през 1992 г. Елтрак България ЕООД е един от първите частни вносители на строителна и минна техника за страната. Компанията е дилър на технологичния лидер Caterpillar за строителна и минна механизация, дизелови и газови двигатели, генератори и кари, признати в целия свят като най-производителни и надеждни.Търсим мотивирана личност, която да се присъедини към нашия екип на длъжността:

Отговорности:
Ремонт и техническо обслужване на техниката
Комуникация с клиенти и оформяне на съпътстващата документация

Изисквания:
Минимум средно техническо образование
Да се познава редът при монтаж/демонтаж и ремонт на техниката
Опит в сервизирането на кари, пътно-строителна или минна техника
Ползване на технически английски език и възможност за работа със софтуер за диагностика
Шофьорска книжка
Възможност за ежедневни командировки за извършване на ремонт или техническо обслужване при клиентите

Предлагаме:
Добро възнаграждение
Възможности за развитие и обучение
Сервизен автомобил
Телефон и лаптоп
Допълнително здравно застраховане
Ако се интересувате от нашето предложение и отговаряте на изискванията - изпратете ни подробна автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. За интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби