Сервизен координатор

Няма описание

дормакаба България ЕООД е част от dormakaba Group - един от лидерите на глобалния пазар за решения в областта на достъпа и сигурността с централа в Швейцария. С над 16 000 служители, ние сме при нашите клиенти в над 130 държави.
Това е Вашата възможност да станете част от екипа на dormakaba в България.
Цел на позицията:
Планиране и координиране на поддръжката, ремонтите и подмените въз основа на графика за поддръжка, както и поемане на отговорност за поръчване на части от външни доставчици.
Основни задължения:
· Планиране и координиране на поддръжката, ремонтите и подмените според графика за поддръжка в региона
· Активно промотиране и продаване ремонти, подобрения и др. въз основа на препоръките на сервизните техници и запитванията на клиентите
· Следене за качествено изпълнение на сервизните договори и оптимизиране на разходите
· Организиране на дневния работен график за техниците поне един ден предварително
· Поддържане на контакт с клиентите, отговаряне на сервизни обаждания и събиране на входящи поръчки
· Поръчване на части от външни доставчици и проследяване на доставките им
· Подготовка и изпращане на части на сервизните техници
· Следене на спазването на работното време и извънреден труд на техниците
· Тясно сътрудничество с отдела сервизни продажби
· Обогатяване на собствените си знания и да подобрявате уменията си във връзка с ролята и отговорностите, да участвате в обучения и срещи, организирани от компанията
· Спазване на приложимите процедури, правила и фирмени стандарти
Изисквания:
· Умение за работа в динамична среда
· Организираност и гъвкавост
· Основни познания по английски език са предимство
Ние предлагаме:
· Възможност за работа и развитие в стабилна международна компания
· Много добро възнаграждение
· Допълнително здравно осигуряване
· Мултиспорт карта
· Ваучери за храна
Ако мислите, че сте специалиста, който търсим и отговаряте на описаните по-горе изисквания, моля изпратете Вашата актуална автобиография. Само одобрените по документи и отговарящи на изискванията кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности