СЕРВИТЬОР/КИ

Няма описание

София

Сервитьори/ ки
RECLUB търси попълнение на екипа си; ценим човешките и професионални качества.
Каним мотивирани и амбициозни професионалисти за длъжностите
Сервитьор, които да се присъединят към нашия екип.
Изисквания към кандидатите:
РАБОТНО ВРЕМЕ: 09:00ч - 17:00ч ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК
Основни задължения:
- Отлично познаване на предлагания асортимент от храни и напитки;
- Оказване на пълно съдействие на клиентите при техния избор;
- Сервиране и отсервиране на предлаганите артикули, храни и напитки;
- Осигуряване на качествено обслужване, спазвайки всички заложени стандарти за работа с клиенти;
- Поддържане на високо ниво на хигиена на работното си място;
- Изпълняване на трудовите си задължения с усмивка и уважение към клиентите и колегите в ресторанта.
Изисквания за заемане на длъжността:
- Предишен опит в заведение висок клас;
- Желание за работа с клиенти;
- Комуникативност и умение за работа в екип;
- Поведение, ориентирано към клиента;
- Умения и устойчивост за работа в динамична среда;
- Висока мотивация за работа;
- Позитивно отношение, усмихната и лъчезарна личност;
Ние Ви предлагаме:
- Работа в престижно заведение;
- Работа с мотивиран и амбициозен екип;
- Отлични условия;
- Мотивиращо заплащане
Очакваме Вашата кандидатура с приложени трудова автобиография, актуална снимка и телефон за контакт.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм