Сервитьор/ки

ФИРМАТА:
СЖС 09 ЕООД е компания специализирана в поддръжка и управление на заведения за обществено хранене.
В един от управляваните обекти в гр. Шумен - ''КАФЕ АЛИСА'' в кв. Тракия
фирмата предлага възможност за професионална
изява за позицията:
СЕРВИТЬОР/КИ
ОТГОВОРНОСТИ:
- Посрещане, настаняване, коректно и вежливо обслужване на клиентите
- Приемане и изпълняване на поръчките точно и бързо като подпомага клиентите в избора им
- Поддържа масите в района си съгласно изискванията и стандартите
- Проявява отзивчивост, такт, търпение и вежливост при обслужването на клиентите
ОЧАКВАНИЯТА НИ:
- Средно образование
- отлични комуникативни умения
- способност за работа в екип
- отговорно отношение към работата
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Добро възнаграждение
- Приятна работна атмосфера
Ако отговаряте на нашите изискванията и това предложение Ви заинтересува, моля изпратете автобиография с
актуална снимка.
Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност.
Моля, отбележете Ref N. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
За справки: 0898 624014

June 10th, 2022

Шумен

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм