Сервитьор/ка непълно работно време

Няма описание

Гранд Хотел Лондон в гр. Варна, търси да назначи сервитьор/сервитьорка за сезонна работа на непълно работно време / 4,6 или 8 часа/. Работа на смени.
Изисквания към кандидата:
- Владеене на английски език на добро ниво;
- Компютърна грамотност;
- Умение за работа в екип, комуникативност, представителност;
Задължения:
- Организиране и обслужването на клиентите на закуска
- Зареждане на търговската зала
- Насоченост към постигане на резултати чрез удовлетвореност на клиентите
- Спазване на хигиената и спазването на НАССР системата
Какво предлагаме:
- Работа на 4,6 или 8 часа на смени
- Позиция в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания, която цени високо персонала си и инвестира в развитието му
- Възможност за професионална реализация
Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията - като изпратите актуална автобиография и снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм