СЕРВИТЬОРИ/КИ-свободна консумация

Агенция ЖАР е фирма за подбор на персонал ,създадена през 2002 г и активно работеща в гр.Бургас. Основната ни дейност е извършване на посреднически услуги по наемане на работа в Република България с настоящ лиценз № 2738/15.02.19  и в чужбина с настоящ лиценз № 2739/15.02.19Имаме опит както в набирането на кандидати за високи  управленски позиции така и при избора на служители и работници в различни сфери на стопанска дейност.Годините на упорит труд и практически опит ,придобити в реални ситуации и събития, изградиха наш специфичен стил на работа при общуването с двете страни в процеса на набор и подбор.Стремим се да осигурим отлично обслужване както на работодатели така и на кандидати за работа посредством качество, гъвкавост, почтеност и позитивно отношение.

За а ла карт ресторант /60 места/към хотел в Слънчев бряг, собственост на наш клиент, фирма с основана дейност туризъм и ресторантьорство търсим СЕРВИТЬОРИ/КИ- със следните изисквания:
*Средно или др. образование /студенти/навършени 18 г
*Опит като сервитьор в подобно заведение-предимство
*Английски език - работно ниво за комуникация с клиенти
*Желание за работа в заведение с постоянна посещаемост
*Комуникативност, експедитивност и отговорно отношение
*Готовност за обучение в професията при необходимост
*Нагласа за спазване на наложени фирмени стандарти за работа
*Възможност за започване веднага или в кратък срок
Длъжностните задължения включват
-посрещане, настаняване и обслужване на гостите в заведението
-предлагане на менюто, приемане на поръчки, сервиране и отсервиране
-поддържане на безупречна хигиена на работното място
-отговорност за ежедневни обороти, работа с касов апарат, отчетност
Работодателят предлага:
*РВ- предварителен 6 дневен график на смени по 8 часа
*/РВ на ресторанта е фиксирано от 7.00 до 23.00 ч/
*РЗ-1000 нето +1,5 % от личен оборот +бакшиши+обучение
*Настаняване в хотела, храна по време на смяна, отл. условия на труд
*/За кандидати от Бургас-настаняване/или пътни/или др.възможности/.
*Позитивна среда на работа и ангажираност към служителя
*Финансова коректност и предвидимост на доходите
*При взаимно одобрение започване веднага или по уговорка
Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България №2738/15.02.2019

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм