Сервитьори/ки

Какво търсим?
Търсим усмихнати и мотивирани хора с желание за развитие, които да станат част от нашият екип на позицията – Сервитьори/ки
Нашите изисквания:
- Професионален опит;
- Представителен външен вид;
- Познаване и спазване на етикета за обслужване;
- Високо ниво на комуникативни умения;
- Мотивация за работа;
- Енергичност и организираност;
- Сръчност и бързина;
- Способност за самостоятела работа и работа в екип;
- Устойчивост при стресови ситуации и динамична среда;
Вашите отговорности:
- Отлично познаване на предлаганите храни и напитки;
- Спазване на фирмените стандарти в обслужването;
- Поддържане на високо ниво на хигиена на работното място;
- Професионално отношение и подход към гостите на заведението;
- Комуникативност и колегиално отношение към колегите;
- Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера;
Предложенията ни:
- Отлични условия за работа на комуникативно място в града;
- Приятна работна атмосфера"
- Справедливо възнаграждение;
- Подсигурено безплатно работно облекло;
- Работа в динамична среда сред млад екип;
- Дълготрайна заетост и коректност в трудовите отношения;
Ако работата с клиенти е Вашата страст и искате да я споделите с нашия екип, да работите с нашия Управител с утвърден опит и знания, да придобиете нови умения, очакваме Вашата автобиография. Ние ще ви предложим приятелска атмосфера, въвеждащо обучение, и винаги навременно заплащане.

Адресат ни.
-Парк -Кайлъка /заведение езерото с лодките/

June 10th, 2022

Плевен

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм