Сервитьори/ки

Няма описание

Гранд Хотел София е петзвезден бизнес хотел, изграден изцяло с български инвестиции и управляван от български мениджърски екип. Хотелът отваря врати през 2004 година и днес е един от безспорните лидери сред петзвездните хотели в столицата.
Целта на екипът ни е да бъдем винаги конкурентни и да отговорим на високите изисквания на нашите гости. Присъединете се към екип на професионалисти, които обичат да работят и да успяват заедно в една отворена и приятелска среда , където личните постижения не остават незабелязани.
Във връзка с разширяване на дейността, ние търсим динамични и мотивирани хора, които да се присъединят към нашия екип. Ако наистина искате да се посветите на сърдечно и безупречно обслужване, което е много повече от приятно посрещане с топла усмивка, това е Вашето работно място.
Актуалните ни свободни позиции са за служители в отдел Хранене на хотела:
- Сервитьори
Отговорности:
- спазване стандартите за обслужване във фирмата;
- гарантиране на 100% удовлетворяване изискванията на клиентите.
Изисквания към кандидатите:
- позитивна личност, с умение за работа както в екип, така и самостоятелно;
- търпение, тактичност и дипломатичност;
- подходящо образование или сертификат за професионална квалификация;
- опит на същата или подобна позиция ще се счита за предимство;
- кандидатури на кандидати със снимки, опит в 5* хотели и/или препоръки ще се разглеждат с предимство;
- добро владеене на английски език.
Хотелът предлага много добри и конкурентни условия на труд. Осигурява се храна и работно облекло. Работното време е гъвкаво, което прави работата подходяща и за студенти.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашата кандидатура, включваща автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм