Сервитьори - Основен ресторант и Плажен бар

Няма описание

Сервитьори/ки - Основен ресторант и плажен бар.
Ефект Хотели е утвърдена българска верига, която притежава и управлява 5 места за настаняване, разположени в 5 различни дестинации в страната. Алгара Бийч в Кранево, Гранд Виктория в Слънчев бряг, Вила Азура в Несебър, Свети Мина в Созопол, Златна Ореша в Жеравна и Малина Резиденс в Пампорово са хотелите, които формират портфолиото на веригата.
Във връзка с предстоящият туристически сезон 2022 Хотел Гранд Виктория търси да назначи мотивирани лица за позициите сервитьори за плажен бар и основен ресторант. Нашите идеалени кандидати са личности мотивирани и амбициозни, готови да приемат предизвикателството с желание за бъдещи успехи и развитие.
Ние предлагаме :
• Отлични условия за настаняване и грижа
• Конкурентно и мотивиращо заплащане
• Допълнителни привилегии
• Възможност за кариерно развитие.
• Поемане на транспортните разходи.
Изисквания и длъжностна характеристика
I. ИЗИСКВАНИЯ
Енергичност
Умение за работа в екип
Организираност
Отговорност
II. ЗАДАЧИ НА РАБОТНОТО МЯСТО
да умее да поддържа безупречно професионалния си облик/външен вид,хигиена,професионално поведение/.
да познава цялото разнообразие от съдове,прибори и сервизи,необходими за обслужването на клиентите и спазва фирмените стандарти.
III. ФИРМЕНА ЛОЯЛНОСТ
Лоялност към фирмата и пряко подчинен на управителя.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ни изпратете CV с актуална снимка и телефон за контакт през формата в сайта.
Всички кандидатури ще бъдат прегледани в пълна фирмена конфиденциалност, като единствено предварително одобрени кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм