Сервитьори / ки

Търсим кандидати с желание и умение за работа за ресторант "Мидена къща" КРАЙБРЕЖНА АЛЕЯ на позиция:
СЕРВИТЬОР/КА
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ
-ТД,СО
-РАБОТА НА СМЕНИ
-ЦЕЛОГОДИШНА ЗАЕТОСТ
-АТРАКТИВНО ,ПОЧАСОВО ЗАПЛАЩАНЕ /10лв.на час/ + допълнителен бонус върху оборота.
Отговорности:
- Посреща и изпраща гостите на заведението;
- Отлично познава менюто и активно съдейства на клиентите при избора им;
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място /полира приборите, сервира, отсервира и привежда масите в ред/;
- Отговаря за правилната експлоатация на инвентара
- Поддържа приятна работна атмосфера.
Основни изисквания:
- Спазване на необходимия етикет;
- Предишен опит е предимство;
- Любезни, усмихнати и отзивчиви;
- Умения за работа в екип

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашето CV с актуална снимка.
За повече информация и въпроси тел.+359896248140

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм