Сервитьори

Няма описание

ИЗИСКВАНИЯ:
- мотивация за работа;
- сериозно и отговорно отношение;
- отлична комуникативност;
- умение за работа в екип;
ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
- Обслужва определения му район и оказва съдействие при по-голямо натоварване на колегите.
- Осигурява качество и бързина на обслужване.
- Поддържа хигиената на работното си място.
- Сервира и отсервира при спазване на технологичните пра­вила и дискретност.
- Оформя съответните касови документи за извършените ус­луги.
- Отчита ежедневно оборота от извършената дейност.
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ :
- трудов договор и осигуровки
- много добра среда на работа
- конкурентно и сигурно заплащане
- коректен и лоялен работодател
- дългосрочно сътрудничество
Ако нашето предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете подробна трудова автобиография и актуална снимка.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм