СЕРВИТЬОР

Няма описание

Парк Хотел "Изида" предлага свободни позиции за сервитьор в ресторант
Ние предлагаме:
- Целогодишна работа;
- 8-10 почивни дни в месеца;
- Сигурно, коректно и конкурентно заплащане;
- Пълен пакет социални и трудови осигуровки;
- Ваучери за храна - 200.00 лв.;
- 20 дни платен годишен отпуск;
- Годишен бонус;
- Въвеждащо обучение;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Уютна и приятна обстановка за работа.
Задължения:
• Спазва стандартите за обслужване във Фирмата;
• Гарантиране на 100 % удовлетвореност на клиентите, придържайки се стриктно към фирмените стандарти и инструкции;
• Отговаря за правилната експлоатация на инвентара в ресторанта;
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;
• Спазва Правилникът за вътрешния ред.
Изисквания:
• Предишен опит в ресторант - 1 годинa;
• Владеене на английски език - препоръчително;
• Познания за технологията на сервирането и за кулинарна продукция;
• Усмихнат/а, лъчезарен/на и любезен/на с клиенти и колеги личност;
• Отзивчив/а към клиент/и;
• Умение за работа в екип;
• Умение за самостоятелна работа;
• Енергичност;
• Комуникативност;
• Тактичност и дипломатичност;
• Организираност;
• Позитивно и професионално отношение към работния колектив.
Моля, изпратете ни CV с актуална снимка.
Одобрените за събеседване кандидати ще бъдат уведомени на посочения от тях телефон или електронен адрес за контакти.

June 10th, 2022

Добрич

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм