Сервитьор

Няма описание

ЕСТЕ ПРОПЪРТИС ЕООД организира подбор за длъжност:
Сервитьор
Основни задължения:
1. Обслужва клиентите в заведението;
2. Спазва правилата за работа и фирменият етикет;
3. Работи с касов апарат, компютър;
4. Спазва санитарно-хигиенните норми и правила;
5. Изпълнява и други дейности пряко свързани със заеманата длъжност;
Основни изисквания:
1. Завършено средно образование;
2. Сертификат за Сервитьор;
3. Приветлив външен вид;
4. Комуникативност;
5. Умение за работа в екип.
6. Владеене на английски език на работно ниво.
Предимства:
Опит на същата или сходна позиция.
Ние предлагаме:
- Стимулиращо възнаграждение;
- Работа на смени;
- Трудов договор и осигуровки;
- Възможности за развитие;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Отлична локация.
Ако нашето предложение Ви допада и се чувствате мотивирани за работа, моля изпратете актуална автобиография, европейски формат със снимка.
Кандидатите, одобрени по документи ще бъдат поканени за интервю.
Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД.
Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще се разглеждат при строга конфиденциалност!
Телефон за контакти и справки: 0886700269 (от 9:00 до 18:00 часа, )

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм