СЕРВИТЬОР / КА В КАФЕ-СЛАДКАРНИЦА В ЦЕНТЪРА

Кафетерия е кафе-сладкарница в центъра на София с 10 годишна история. Местоположение: срещу ЦУМ, на изхода на метростанция Сердика.
Работата се състои в сервиране на кафе напитки, смутита, фрешове, домашна лимонада и по-малко алкохолни напитки и коктейли. Предлагаме и торти, палачинки, гофрети, салати и мелби. Голяма част от клиентите са чужденци и английският на разговорно ниво е желателен. Предлагаме различни варианти на график, според ангажираността ви.
Ние предлагаме:
• Дългосрочна работа в утвърдена, 10 годишна компания
• Фирмено обучение
• Работа на трудов договор (осигуровки изцяло за сметка на работодателя)
• Отлични условия на труд в екип от млади хора и приятна атмосфера
• Конкурентно и сигурно заплащане, отлично за сектора (твърдо заплащане + процент; заработеният бакшиш не се дели с останалия персонал)
Основни Отговорности:
• Спазване на фирмени стандарти и правилници
• Осигуряване на отлично и качествено обслужване
• Поддържане на високо ниво на хигиена и чистота по време на работа
Изисквания:
• Енергичност и организираност
• Желание за работа в екип
• Предишният опит в сервирането - желателен
• Говорим английски език

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм