Сервитьор/ ка

Няма описание

Ресторан пицария в кв. Дианабад търси да назначи сервитьор/ка за постоянно.
Работно време 2/2 от 10.30 до 23.00ч. Добри условия, трудов договор, осигуровки.
Полагаща се храна и кафе.
Заведение търси отговорна личност на позиция: Сервитьор/ка
Задължения:
-Организира и координира работата си с другите колеги
-Отговаря за прилагането и стриктното спазване на фирмените стандарти
-Добро държание с клиенти усмихнат и позитивен човек, спазва отлична хигиена.
-Спазва Правилника за вътрешния ред
Изисквания:
-Умение за работа в екип.
-Опит като сервитьор.
-Отговорност и добро държание с клиентите.
-Усмихната и позитивна личност.
Нашето предложение:
- Работа на пълен работен ден 2/2
- Много добро и редовно заплащане + % от оборота.
- Работа в приятна среда
- Безплатна храна по време на работната смяна
- Безплатно кафе без ограничения.
Ако желаете да се присъедините към нашият екип, кандидатствайте със CV.
Ще се свържем с одобрените за интервю кандидати.
Ще се радваме да допълним екипа си с нови усмихнати и позитивни хора.
Всички автобиографии ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност..

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм