МАРИЯ - АНТОАНЕТА ИНВЕСТМЪНТ ООД logo

Сервитьор блок маса

МАРИЯ-АНТОАНЕТА ИНВЕСТМЪНТ е собственик на четиризвездният хотел Мария-Антоанета Резиденс в зимната столица Банско. Комплексът разполага с 200 апартамента и студиа, два ресторанта, бар, релакс център с басейн, сауна, парна баня, външен басейн с летен бар, зала за игри, ски гардероб и много зеленина .

Апарт-хотел "Мария-Антоанета" Банско търси Сервитьори за блок маса.
Изисквания:
- Познания по английски език са предимство;
- Опит в обслужване на all inclusive изхранване е предимство;.
- Да сте сериозни и отговорни личности;
Отговорности:
- Зарежда и поддържа блок масата като познава предлаганите ястия и помага на гостите при избора им;
- Обслужва гостите като спазва утвърдените стандарти;
- Следи за хигиената на района, за който отговаря;
- Познава предлаганите напитки;
- Отговаря за бързото отсервиране на освободените маси, зареждането им за повторно използване и почистване на района около тях;
- Отговаря за почистване, подреждане и зареждане на залата за хранене и блок масата;
- Изпълнява всички задължения в сервитьорския офис като полиране на посудата, подреждане на инвентара, сортиране на покривки и т.н.;
Предлагаме:
- Трудов договор на пълно работно време
- Конкурентно възнаграждение
- Целогодишна заетост, работа в млад и амбициозен екип, възможност за професионално израстване.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм