СЕРВИТЬОР ALL INCLUSIVE

Хотел "Томас Резиденс" в Царево търси да назначи отговорна и амбициозна личност за летния сезон.
Задължения:
• Сипва и подава на туристите, желаната от тях храна от блок масата
• Отговаря за зареждането на блок масата с храна, посуда, прибори, сервиране и отсервиране
• Отговаря за правилната експлоатация на инвентара в ресторанта
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
• Спазва Правилникът за вътрешния ред
• Изпълнява допълнително наредени задачи в ресторанта
Изисквания:
• Усмихната, лъчезарна и проклиентски ориентирана личност
• Енергичност
• Комуникативност
• Мотивация за работа
• Умения за работа в екип
Ние предлагаме:
• Конкурентно възнаграждение
• Настаняване и храна
• Трудов договор и осигуровки
• Възможност за развитие и работа в млад, динамичен екип
Кандидатите ще бъдат потърсени след предварително одобрение на документите за кандидатстване.
Предоставената от Вас информация ще бъде защитена съгласно ЗЗЛД

June 10th, 2022

Царево

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм