СЕКРЕТАР-СПЕЦИАЛИСТ КЪМ ДЕПАРТАМЕНТ

В качеството си на иновативна и социално отговорна институция Нов български университет  развива и обучава годишно около 12 000 студенти в над 50 бакалавърски, около 100 магистърски и 35 докторски програми, съобразени с изискванията на пазара на труда и академичните търсения на общността на НБУ. Образователната философия на НБУ се основава на либералната идея за образование, свързващо придобиването на знания и професионалното специализиране с общото духовно развитие и етични стойности. Една от мисиите на Нов български университет е да бъде среда за развитие на социално ангажирани личности, подготвени за живот в условията на демокрация, гражданско общество, пазарни отношения, европейско и световно интегриране. Девизът на университета е „Ne varietatem timeamus“ — „Да не се боим от разнообразието“.За да научите повече, посетете ни на www.nbu.bg.

Нов български университет обявява конкурс за:

ВАШИЯТ ПРОФИЛ:

  • Вие сте лъчезарна и комуникативна личност, обичате да общувате с различни хора и да създавате контакти;

  • Проявявате отговорно професионално отношение и конфиденциалност;

  • Завършили сте висшето си образование или сте в процес на обучение;

  • С предимство ще се разглеждат кандидатури на кандидати:

    • запознати със структурата на НБУ в качеството на студенти или алумни;

    • с предишен административен професионален опит;

  • Владеете английски език на добро работно ниво - писмено и говоримо / B2+ ще се счита за предимство/;

  • Умеете да работите на добро ниво с Excel за създаване и работа с бази от данни /счита се за предимство/;

ВАШИТЕ БЪДЕЩИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Консултиране на студенти по академични въпроси;

  • Изготвяне на индивидуални планове, общи справки и график за учебни занятия;

  • Създаване и обработване на изпитни студентски протоколи;

  • Работа с база данни за студенти;

  • Участие в Дни на отворени врати и Кандидат-студентска кампания;

  • Обработка на електронни заявления и др. документи в информационна система.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ

  • работа в непрекъснато развиваща се общност и при отлични условия на труд и материална среда, възможност за развитие на личния и професионален потенциал, участие в професионални обучения, увеличение на заплащането и допълнителни
    социални придобивки, разнообразни, предизвикателни и отговорни задачи;

УСЛОВИЯ И ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:

  • Актуална автобиография със снимка

  • Копие от диплома за завършено образование

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности