Счетоводител

Няма описание

Във връзка с разширяване на дейността и увеличаване обема на работа СМДЛ Рамус търси счетоводител за офиса си в гр.София.
Отговорности:
-Осигуряване своевременно отразяване на счетоводни операции
-Издаване, обработка и архивиране на счетоводните документи на фирмата
-Проследяване разчети с контрагенти
-Изготвяне текущи, месечни справки и анализи
-Изготвяне на справки за нуждите на ръководството
От Вас очакваме:
-Завършено висше кономическо образование спец.Счетоводство и контрол
-Професионален опит по специалността най-малко 2 години
-Отлично познаване на счетоводното,данъчното и осигурителното законодателство
-Високо ниво на компютърна грамотност / Microsoft Excel /
-Готовност за работа в динамична среда,
-Организираност, бързина и внимание към детайлите.
-Умения за работа в екип
Ние предлагаме
-Постоянен трудов договор на пълен работен ден сключен със СМДЛ Рамус
-Отлично възнаграждение
-Предизвикателна и интересна работа в динамична среда.
Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.
Ще се свържем само с кандидати, одобрени по документи.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности