Счетоводител

Няма описание

Агро СИП ООД специализирана в отглеждането на прасета, производството фураж и търговията на месо и месни продукти, търси да назначи отговорна и мотивирана личност за позицията СЧЕТОВОДИТЕЛ с месторабота Административен офис в с. Дъбовик, община Генерал Тошево
Работни задължения:
-Осъществява дейностите по направления ТРЗ, личен състав, деловодство, архивиране и охрана на труда
-Извършване на текущо осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи.
- Подпомагане на процеса по съставянето на СД по ДДС, ГДД по чл.92 от ЗКПО и ГФО.
- Подготовка на данни и подаване на статистически отчети и формуляри.
-Обобщава и контролира работни графици.
-Издава и обработва първични и вторични счетоводни документи.
-Осъществяване контрол по отношение на спазване на вътрешно-фирмени финансови стандарти и процедури.
-Обобщава справки за движението на материалните активи.
-Изготвя и планира плащания и извършва въвеждането им.
-Изготвя справки за ръководството на фирмата и контролните органи.
- Извършване на допълнителни текущи задачи възложени от Главния счетоводител свързани със спецификата на работа в дружеството.-
Изисквания:
- Икономическо образование /с предимство е "Счетоводство и контрол"/
- Професионален опит -минимум 2 години. / с предимство работа в животновъдният сектор и добива на месо./
- Познаване на нормативната уредба, необходима за качествено изпълнение на заеманата длъжност.
- Опит в работата със софтуерни счетоводни продукти, Microsoft Word и Excel.
Ние предлагаме:
- Възможност за професионално развитие
- Постоянен трудов договор
- Отлични условия на труд
- Възнаграждение, съответстващо на отговорностите на длъжността и постигнати резултати
Лице за контакт: Атанаска Тодорова- Главен Счетоводител- 0896764483

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности