Счетоводител

Няма описание

Фирма „СВХ България" АД търси да назначи:
ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше икономическо образование
• Минимум 5 години опит като счетоводител, предимство е опит в управление на екип или предишна сходна длъжност
• Отлично познаване на нормативна уредба в областта на счетоводството, данъчното и осигурително законодателство
• Задълбочено познаване и използване на Националите счетоводни стандарти
• Отлична компютърна грамотност и работа с MS Office, Internet, счетоводни програми
• Умение за комуникация
• Управленски умения и умения за организиране дейността на екип
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Обработка на счетоводните документи своевременно и в законоустановените срокове
• Извършва годишно счетоводно приключване, изготвя междинни и годишни счетоводни отчети, справки за управлението по показатели
• Представлява компанията пред финансови, данъчни и контролни органи и институции
• Осъществява контрол по отношение на счетоводните документи в съответствие с изискванията на данъчното и счетоводното законодателство
• Изготвя статистически отчети и формуляри
• Контролира финансовите операции, приходите и разходите, вътрешнофирмената отчетност, стандартите за документооборот и административно-отчетните правила в компанията
• Администрира процеса по изготвяне на заплатите на персонала, изчислява и осчетоводява вноските за държавното обществено осигуряване, здравното осигуряване, данък общ доход и данъка към общините
• Подготвя документи за проверки от държавната администрация
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможност за професионална реализация и динамична работа в постоянно развиваща се компания
• Трудов договор и възможност за дългосрочен ангажимент и професионално развитие
• Работа на пълен работен ден
• Конкурентно заплащане

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности