Счетоводител стажант

IQVIA is a leading integrated information and technology-enabled healthcare service provider worldwide, dedicated to helping its clients improve their clinical, scientific and commercial results. We dedicate our experience, resources and reputation to help our clients drive healthcare forward. Our talented ~50,000 employees are driven, insightful and deliver a better way of doing things so that our clients can continue to deliver true breakthroughs while taking on more complex diseases. At QuintilesIMS, we know that meaningful results require not only the right approach but also the right people. Regardless of your role, you will have the opportunity to play an important part in helping our clients improve patient healthcare. You can drive your career at QuintilesIMS and choose the path that best defines your development and success. With exposure across diverse geographies, capabilities, and vast therapeutic and information & technology areas, you can seek opportunities to change and grow without boundaries. We invite you to join our team on this exciting journey. Join the future of healthcare.To learn more about QuintilesIMS, please visit www.quintilesims.com

Искаш ли да направиш първите си стъпки като счетоводител?
Търсим да наемем служители за стаж, които в момента учат или са завършили бакалавърска програма „Счетоводство“, и да се присъединят към нашата CRO компания, за да участват в интернационален проект.
Описание на работната позиция:
Под ръководство да помага за правилното и навременното администриране на плащания към нашата мрежа от центрове. Да изпълнява задължения в съответствие със стандартите на IQVIA – SOPs, Sarbanes-Oxley Controls и Unit Service Level.
Какво ще правиш?
• Поддържане на портфолио от проекти и прякото наблюдение на целия процес. Способност за създаване и поддържане на дистанционни връзки с колеги от целия свят.
• Подчертаване на фактури с изтекъл срок и финансови рискове – намиране на причини за забавянето.
• Контрол на качеството на данните, осигуряване на планиране на партиди според договорите и спазване на бюджетите
• Съгласуване на проекти
• Гарантиране, че проучванията отговарят на целта за всяка стъпка от цикъла на плащане
• Предоставяне на високо ниво на обслужване на клиентите на вътрешните проектни екипи и съдействието им във всеки проект
• Проследяване и докладване на метрични данни за неочаквани проблеми на прекия ръководител
• Подпомагане на други членове на екипа, ако е необходимо, за да се изпълнят груповите таргети
• Проверка дали са получени подходящи одобрения за процеса на плащане
• Предоставяне на стандартни отчети и изпълнение на KPI за проектните екипи
• Предоставяне на подкрепа и участие в различни ежедневни задачи свързани с екипа
• Изпълнение на други задължения, както са възложени
• Попълване на съответните документи
Какво очакваме от теб?
• Диплома за средно образование
• Добри писмени и устни комуникационни умения – включително отлично владеене на английски и български език
• Компютърни умения и отлично разбиране на Microsoft Excel (формули)
• Организационни умения
Продължителността на стажа ще бъде 6 месеца (20 или 40 часа седмично ).
Моля, изпращайте CV-то си на английски език.

За обявата

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности