Счетоводител

Отговорности:
-Изпълнява задачи, свързани с контрол за правилното водене на първични документи, разходване на парични средства и материални ресурси
-Осъществява контрол на приходите и разходите на предприятието
-Съставяне на първични и вторични счетоводни документи
- Подреждане и проверка на първични и вторични документи
-Засичане на салда с контрагенти
- Следи за коректността и навременното документиране на плащанията от и към доставчици
Изисквания:
• Висше икономическо образование – „Счетоводство и контрол”;
• Отлична компютърна грамотност –MS Office (Excel, Word);
• Отговорност, организираност и умения за работа в екип
Ние Ви предлагаме:
• Трудов договор
- Коректни и дългосрочни трудови отношения
• Конкурентно възнаграждение
• Въвеждащо обучение и възможност за професионално развитие и израстване, придобиване на нови знания и умения.
Ако обявената от нас позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуална автобиография със снимка чрез бутона кандидатствай.
Всички данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Конфиденциалността на предоставената информация е гарантирана съобразно ЗЗЛД и Общия регламент за защита на данните 2016/679 (ОРЗД).

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности