АГЕНЦИЯ ЗА ПОДБОР НА КАДРИ ХЕРМЕС 2018 ЕООД logo

Счетоводител

Агенция за подбор на кадри „Хермес 2018“ e  приемник на дейността на Агенция за подбор на кадри „Хермес“ създадена през 2006 г. , към Образователен бизнес център “Хермес”, с цел да предостави услуги и консултации при посредническа дейност по наемане на работа, информиране и консултиране на търсещи работа лица и работодатели, психологическо подпомагане на търсещи работа лица, насочване към професионално и мотивационно обучение, насочване и подпомагане при адаптиране и реализация на пазара на труда на търсещите работа лица и на работодателите. Дружеството е регистрирано за извършване на дейността си в Министерство на труда и социалната политика под удостоверение № 2514 от 19.04.2018 г .        Разработените от Агенцията програми за подбор, обучение и управление на човешките ресурси са съобразени с европейските стандарти и могат да бъдат адаптирани към необходимостите и особеностите на конкретен работодател. Осъществяват се чрез психологически анализ на персонала, компетенции и план за корпоративно обучение. Насочени са към професионална ефективност и  удовлетворяване потребностите на  корпоративния клиент.   Подкрепят личността при реализиране на потенциала си и усъвършенстване възможностите за успешна реализация.В екипа на Агенцията присъстват психолози и консултанти в различни сфери на бизнеса.

Клиент ни е утвърдена компания осъществяваща дейност като счетоводна къща.
Отговорности и задължения:
• Текущо осчетоводяване на стопанските операции;
• Изготвяне на счетоводни справки и отчети, свързани с дейността на обслужваните клиенти;
• Изготвяне на първични счетоводни документи;
• Извършване на банкови плащания и операции;
• Работа с електронен документален архив;
• Съставя баланси и счетоводни отчети в установените срокове и съгласно приетите счетоводни стандарти;
• Следи за изменение на нормативни актове, регламентиращи счетоводната отчетност, данъчното облагане и социално-трудовите правоотношения;
• Следи за коректното изготвяне и подаване на декл. Обр. 1 и 6;
• При необходимост комуникация с клиенти, институции и други контрагенти;
• Изготвя декларации за ДДС, ВИЕС, НОИ, НАП, НСИ, Интрастат и декларации по ЗКПО, ЗДДФЛ.
Изисквания:
• Икономическо образование, счетоводство и контрол ще се счита за предимство;
• Отлично владеене на MS EXCEL;
• Много добро познаване на данъчното и осигурително законодателство, закон за счетоводството, ЗДДС, ЗДДФЛ, ЗКПО и други данъчни закони, нормативни и поднормативни актове, свързани със счетоводното и данъчното отчитане;
• Опит със счетоводен продукт “Профит Партнер” ще се счита за предимство;
• Владеене на Английски език ще се счита за предимство;
• Комуникативност и способност за работа в екип;
• Лоялност, отговорност, организираност, точност и коректност към поетите задължения;
• Придобит предишен опит /минимум 3 години/ в счетоводна къща ще се счита за предимство.
Предлагани условия:
• Трудов договор със срок на изпитание 6 месеца;
• Работно време: от 08:30 до 18:00 часа;
• Допълнителна медицинска застраховка;
• Фирмено обучение;
• Дългосрочен и постоянен ангажимент;
• Отлична атмосфера и условия на труд;
• Възможност за изява и дългосрочно кариерно развитие в реномирана компания;
• Работа в динамична среда с млад, сплотен и енергичен екип;
• Карта за спорт;
• Конкурентно възнаграждение;
• Месторабота в съвременно оборудван офис, в близост до метростанция;
• Местонахождение на работното място – гр. София.
Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности