Счетоводител /единствен/

Търсим счетоводител /единствен / с работно място в офиса на производствената база на фирмата намираща се в в гр. София ж.к. Дружба 1
Предмета на дейност на фирмата е свързан с производство на измерителни системи, автоматизация и софтуер,внос на оборудване от контрагенти в чужбина и продажби на вътрешния пазар.Извършваме и сервизна дейност на оборудването което предлагаме.
Изисквания -
- Висше икономическо образуование - счетоводство,финанси или друга икономическа специалност
- Професионален опит - практически опит като счетоводител,предимство е опита във фирма със сходна дейност на дейността на фирмата ни
- Отлично познаване на нормативното законодателство и национални счетоводни стандарти
- Много добра компютърна грамотност - Еxcel , Word,Internet,База данни
- Работа със счетоводен софтуер Бизнес Навигатор е предимство
- Опит в изготвяне на финансови справки,анализи
- Работа с електронно банкиране
- Изготвяне и подаване по електронен път на всички декларации - ДДС,Интрастат,ВИЕС,Декларации относно наетият персонал и т.н.
- Умения за работа в екип,коректност и желание за развитие
Отговорности -
- Извършва счетоводната дейност на фирмата съгласно действащите стандарти и вътрешните правила
- Своевременно изготвя месечните ,годишните отчети и справки във връзка със счетоводното и данъчното законодателство,както и текущи отчети и финансови анализи към ръководството на фирмата
- Изготвя справки декларации по ЗДДС
- Изготвя своевременно месечните ведомости
- Отговаря за правилното водене на първичните счетоводни документи,разходването на паричните и материални ресурси,както и осчетоводяването на документите.
- Организира счетоводната отчетност,осигурява своевременно отразяване в счетоводните регистри на всички стопански операции,отговаря за своевременното подаване на информация към НАП
Ние предлагаме -
- Конкурентно възнаграждение
- Добра работна среда
- Коректно отношение
Производствената ни база е с много добри транспортни връзки с градския транспорт.
Работното ни време е от 8 до 17 часа с обедна почивка от 12 до 13 часа.
Ако считате че отговаряте на посочените изисквания моля изпратете ни Вашата автобиография и актуална снимка.
Моля да кандидатстват само кандидате отговарящи на изискванията ни.
Всички предоставени данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използване само и единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

София

Производство