Счетоводител

СЕМЕЛЕ ООД е организация на земеделски производители, учредена през 2011 год. Основната дейност на Дружеството е маркетинг на производството и реализация на продукцията от плодове и зеленчуци, произведена от членовете на Организацията. СЕМЕЛЕ ООД предлага на пазара и собствено производство студено пресовани сокове от ябълка.За осъществяване на своята дейност СЕМЕЛЕ е в тясно партньорство с големите търговски вериги БИЛЛА, ЛИДЛ, КАУФЛАНД, ФАНТАСТИКО.

За офиса си в гр. Пловдив, СЕМЕЛЕ ООД търси да назначи служител на трудов договор и пълно работно време, на длъжност СЧЕТОВОДИТЕЛ.
Основните задължения на заемащия длъжността са следните:
• Обработка на първични счетоводни документи;
• Текущо осчетоводяване на стопански операции;
• Извършва годишно счетоводно приключване; /Препоръчително, но не е задължително/
• Изготвя и предоставя текущи и годишни финансови отчети; /Препоръчително, но не е задължително/
• Изготвя периодични отчети, справки и анализи към мениджмънта на компанията и собствениците;
• Организира и отговаря за съхраняването на счетоводната информация по предвидения в закона ред;
Изисквания:
1. Желание за работа и развитие;
2. Работа с програмни продукти, свързани със счетоводната дейност;
3. Много добро познаване на нормативните актове свързани със счетоводната отчетност;
4. Познания в областта на българското данъчно,трудово и осигурителното законодателство;
5. Комуникативност, способност за работа самостоятелно и в екип;
6. Познаване на реда и условията за извършване на осчетоводявания и инвентаризации.
Предимства:
1. Счетоводен опит в областта на селското стопанство /земеделие/;
2. Работа с Microsoft office на много добро/отлично ниво.
Ако проявявате интерес към позицията, моля да изпратите автобиография/CV.
С подходящите кандидати ще се свържем за провеждане на интервю в удобно и за двете страни време.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби