Счетоводител/ ТРЗ

Нашите служителите са ключов фактор за успеха ни,и ние постоянно инвестираме в тяхното познание и квалификация.
За нашият нов производствен център в гр. Елин Пелин, търсим да назначим оперативен счетоводител.
Основни задължения:
• Обработка на първични счетоводни документи;
• Извършване на различни видове банкови разплащания;
• Текущо осчетоводяване на стопански операции;
• Изготвяне на финансови справки и отчети;
• Отговаряте за спазването на финансово-счетоводните процедури, съобразно действащото законодателство и вътрешните правила на компанията;
• Участвате в изготвянето на текущи и годишни финансови отчети;
• Контролирате вземанията от клиенти, доставчици и подотчетни лица
• Добри познания по Кодекс на труда, Кодекс на социалното осигуряване, Закон за данък върху доходите на физическите лица, Закон за защита на личните данни и всички подзаконови нормативни актове към тях;
• Изготвяне, регистрация и прекратяване на трудови договори
• Изготвяне и подаване на декларации образец 1 и образец 6, както и всички нужни документи във връзка с осигуряването към НАП и НОИ;
• Подаване на болнични листове;
• Водене и приключване на трудови книжки;
• Поддържане на личните досиета на персонала;
• Изготвяне на ведомости за работните заплати;
Изисквания:
• Висше икономическо образование – „Счетоводство и контрол“ и/или „Финанси“
• Работно ниво на владеене на английски език.
• Отлично владеене на Microsoft Office(Word, Excel)
• Висока степен на организираност, гъвкавост и аналитично мислене
• Задължителен опит минимум две години
• Работа със специализиран софтуер
Личностни качества:
• Отговорност; Лоялност
• Умения за спазване на правила и процедури
• Добри комуникативни умения
Ние Ви предлагаме:
• Конкурентно трудово възнаграждение
• Трудов договор на пълно осигуряване
• Динамична работа в бързоразвиваща се компания
• Перспективи за кариерно развитие

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери