СЧЕТОВОДИТЕЛ

Нашата компания е с основна дейност проектиране, производство, доставка, монтаж, ремонт и поддръжка на металургично, енергетично и минно оборудване, метални конструкции, строителство и рехабилитация на промишлени и граждански конструкции.
Търсим кандидат, който да заеме позицията Счетоводител във Финансово-счетоводен отдел.
Отговорности:
Приемане, проверяване и обработване на първични финансово-счетоводни документи и своевременното им осчетоводяване;
Работа със счетоводни регистри, извличане и обработка на информация;
Извършва счетоводни и данъчни начисления;
Изготвя месечни декларации по ЗДДС и Интрастат;
Изготвя ведомости и фишове за заплата на работниците и служителите;
Подготвя финансови справки и отчети, декларации и други документи, съгласно изискванията на ръководството и нормативната уредба;
Своевременно осигурява необходимата финансово-счетоводна информация, отчети и справки, необходими за ефективното управление на компанията;
Контролира заприхождаването на стоково-материалните запаси;
Участва в инвентаризацията на стоково-материалните запаси на дружеството;
ТРЗ администриране;
Електронно банкиране;
Подава цялата необходима информация към НАП, НОИ, ИТ по електронен път с електронен подпис;
При необходимост посещава офиси на НАП, НОИ, общини, Агенция по вписванията, Инспекция по труда и други.
Изисквания:
Висше икономическо образование;
Познаване и умение за прилагане на счетоводното и данъчното законодателство;
Много добра компютърна грамотност – MS Office, работа със счетоводни програми;
Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Английски език - ще се счита за предимство;
Способност за планиране и самостоятелно организиране на дейността;
Умения за работа в екип и добра комуникативност;
Експедитивност, гъвкавост и умение за работа под напрежение;
Отговорност, честност и дисциплинираност;
Мотивираност;
Креативност;
Желание за постоянна работа и професионална реализация.
Ние предлагаме:
Коректен трудов договор;
Възможности за обучение и преквалификация, водещи до кариерно развитие;
Служебен транспорт в рамките на гр. Стара Загора;
Мотивиращо възнаграждение;
Коректно отношение;
Дългосрочна работа;
Реални възможности за развитие.
Ако проявявате интерес към обявената свободна позиция, е необходимо да ни изпратите автобиография и актуална снимка, като използвате формата за кандидатстване на Jobs.bg.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.

June 10th, 2022

Стара Загора

Административни, Офис и Бизнес дейности