СЧЕТОВОДИТЕЛ ОПЕРАТИВЕН

Няма описание

Фирма Коркос ООД търси да назначи Оперативен счетоводител
Изисквания към кандидатите:
- Счетоводно – икономическо образование – висше или средно – специално
- Работа с MS Word, EXCEL, счетоводен софтуер
- Аналитичност, прецизност и внимание към детайлите
-Умение за организация и определяне на приоритетите в работата
Ползване на английски език и предходен опит в счетоводната област ще бъдат оценени като положително предимство за всеки кандидат.
Основни задължения:
- Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи.
- Организиране и осъществяване на счетоводната отчетност съгласно счетоводната политика на фирмата и счетоводните стандарти.
- Изготвяне на статистически отчети и формуляри.
- Изготвяне на регулярни справки към банки и други контролни органи.
- Следене и правилно прилагане на настъпилите изменения в разпоредбите на приложимото счетоводно и данъчно законодателство.
- Представителство пред съответните компетентни органи.
- Съхранение на счетоводната документация в предвидения по закона и вътрешните правила ред
- Работна комуникация с клиенти.
Ние предлагаме:
- Нормирано работно време
- Справедливо възнаграждение и Коректни трудови отношения
- Възможност за професионално и личностно развитие
- Въвеждащо обучение
- Ще разгледаме всички постъпили кандидатури и ще се свържем с избраните кандидати,които ще поканим на интервю
Личните Ви данни ще бъдат използвани само за нуждите на подбора, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Сливен

Административни, Офис и Бизнес дейности