СЧЕТОВОДИТЕЛ

Няма описание

"Сарк България" АД е новооткрито предприятие, част от Sarkuysan A.S., Турция - създадена през 1972г. и е сред водещите европейски компании в производството на медна тел.
Търси кандидати за позиция: Счетоводител
ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше икономическо образoвание – с предимство е специалност ,,Счетоводство и контрол" или ,,Финанси"
• Минимум две години професионален опит
• Компютърна грамотност - предимство е работа със SAP
• Познаване на законите, регламентиращи данъчното облагане /ЗКПО, ЗДДФЛ, ЗДДС, ЗМДТ/
• Коректност и отговорно отношение към работата
• Мотивация за обучение
• Умение за работа в екип
• Владеенето на английски език на работно ниво е предимство
ОТГОВОРНОСТИ:
• Организира и ръководи финансово-счетоводната дейност на фирмата
• Проверява и обработва постъпилите счетоводни документи в ERP система
• Незабавно информира за идентифицирани неточности и рискове
• Участва в работата на екипа като подпомага неговата дейност, в съответствие със счетоводната политика и българското законодателство
• Изготвя счетоводни справки и отчети при необходимост
• Поддържа комуникация с клиенти и одитори
ПРИ НАС ЩЕ ПОЛУЧИТЕ:
• Въвеждащо обучение
• Високопрофесионална работна среда
• Възможности за развитие в една от най-успешните световни компании
• Отлични условия на труд
• Дълосрочна работа
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обява е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Шумен

Производство