Счетоводител

"РУА БЪЛГАРИЯ " ЕООД търси да назначи Оперативен счетоводител . Компанията ни е лидер в износа на минерални и желязосъдържащи суровини.
Вашите отговорности и задължения:
- Текуща обработка на покупни фактури и други първични документи ;
- Изготвяне на периодични справки и отчети;
Нашите изисквания:
- Висше икономическо образование – с предимство специалност „Счетоводство и контрол" и "Финанси" или средно с икономически профил ;
- Опит като оперативен счетоводител;
- Опит с програма "Бизнес Навигатор"-ще се счита за предимство;
- Компютърни умения /MS Word, Excel/;
- Прецизност,отговорност, спазване на срокове;
- Способност за ефективна комуникация и работа в екип.
Ние предлагаме:
- Възможност за работа в успешно развиваща се компания;
- Трудов договор и осигуровки;
- Адекватно възнаграждение;
При интерес към обявената позиция, ще очакваме Вашата Автобиография с актуална снимка.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Данните, представени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД .Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби