Сътрудник в търговски отдел и склад на едро

Няма описание

"Болкан систем технолоджис" ЕООД е официален представител за България на водещи европейски марки за производство на детски продукти като STOKKЕ, EASYWALKER, BUGABOO, CYBEX, Foppapedretti, Hartan и много други.
Фирмата има за цел да предостави на своите клиенти една качествено нова концепция за предлагане на стоките за бебета и деца чрез професионална консултация и съвет.
Във връзка с разширяването на дейността ни в гр. Бургас, търсим да назначим сътрудник в търговски отдел и склад на едро с желание за работа и развитие.
Отговорности:
• Осъществяване на консултации и презентации в търговския обект:
• Обслужване на клиентите, съобразено с установените стандарти на компанията;
• Познаване в детайли на характеристиките и параметрите на предлаганите продукти;
• Подреждане и аранжиране на стоките в търговския обект;
• Приемане и изпращане на стока от/в склад, заприхождаване и етикиране;
Изисквания:
• Владеене на английски и/или руски език /вторият език е предимство/;
• Добра компютърна грамотност;
• Добри комуникативни и презентационни умения;
• Опитът в онлайн продажбите и работа с онлайн платформи е предимство;
• Готовност за активна и директна работа с клиенти;
• Представителна външност и добър изказ;
• Умения за работа в екип;
Ние Ви предлагаме:
• Отлично заплащане;
• Допълнително финансово стимулиране, обвързано с постигнатите резултати;
• 8-часов работен ден (5-дневна работна седмица по график);
• Работа в млад екип и креативна среда;
• Изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство;
• Отлични възможности за фирмено обучение и професионално развитие;
Ако търсите развитие, искате да се научите как да продавате и желаете да станете част от екипа ни, моля, изпращайте актуални автобиография и снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалност:
Конфиденциалността е гарантирана и данните, които ни предоставяте, са под специална защита съгласно Закона за защита на личните данни (ЗЗЛД).

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби