Сътрудник в Склад за GSM аксесоари

Ние сме Мобакс ООД и във всичко, което правим искаме да творим нови, красиви и полезни неща. Да прилагаме оригиналност и творчество, а не да следваме утвърдени практики. Независимо от всичко и всички, да мислим и действаме извън рамките. Да бъдем иновативни и авангардни.Компанията е директен вносител и търговец на аксесоари за телефон: калъфи, протектори за екран, зарядни устройства, кабели,слушалки и други. При нас може да си поръчаш калъф с твой дизайн или снимка. Търговската ни мрежа се състои от отдел (склад) за продажби на едро под марката Mobax и от собствени и франчайз обекти за продажби на дребно под бранда Fonax във Варна, София и Пловдив. Скоро и в други градове…Ние сме убедени, че който върши добро, рано или късно получава същото в замяна. С това на ум, ние също вземаме нашата социална отговорност много сериозно. Ангажираме се в областта на спорта и рециклирането на отпадъчни продукти.Ние сме Мобакс!

Мобакс ООД е основана през 2012 год. и е топ вносител, дистрибутор и търговец на аксесоари за телефон в България.

Във връзка с разширяване на дейността си, компанията търси да назначи
Сътрудник в склад за GSM аксесоари.

Какво ще правиш:

Ти ще:

  • Приемаш, проверяваш и подреждаш доставената стока

  • Поставяш етикети върху продуктите и пакетираш при необходимост

  • Подреждаш стока по стелажи и витрини

  • Отделяш и опаковаш поръчки на клиенти/магазини

  • Обслужваш клиенти на място в склада

  • Изпълняваш онлайн поръчки от фирмените сайтове

  • Ще работиш с пари и касов апарат, ПОС терминал, ще издаваш фактури и ще поддържаш изрядна счетоводна документация

  • Комуникираш с клиенти/колеги и изпълняваш заявки по телефон/Viber/Skype

  • Поддържаш добра хигиена и чистота на работното място

  • При необходимост изпълняваш и други задължения в склад едро съвместно и солидарно с твоите колеги

  • Изпълняваш всички задачи поставени от Управителя на склада

Ако ти отговаряш на следните изисквания:

  • Сръчност и бързина

  • Организираност, пълнота и точност при изпълнение на задачите

  • Самодисциплина и спазване на реда в складa

  • Завършено средно образование

, то си добре дошъл при нас!

Ние ти предлагаме:

  • Коректност в трудовите отношения - ТД, осигуровки, отпуск, навременно заплащане и т.н.

  • Възнаграждение спрямо постигнатите резултати: твърда заплата плюс процент от продажбите

  • Допълнителна медицинска и дентална застраховка– пакет Лукс

  • Преференциални условия и възможност за карта Multisport

  • Субсидия за GSM аксесоари за лично ползване - 200 лв/год.

  • Възможности за натрупване на опит в динамичния сектор на мобилните продукти и аксесоари;

  • Въвеждащо обучение;

  • Работно време от Понеделник до Петък, от 9:00 – 18:00ч.

Да растем заедно!

КРАЕН СРОК ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ: 20.07.2022 год.
Задължително е кандидатурите да съдържат актуална снимка.

Всички кандидатури се третират при строга конфиденциалност. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби