Сътрудник в отдел логистика

Няма описание

Фирма “Комет електроникс” е компания с дългогодишен опит в областта на вноса и търговията с електронни елементи, консумативи и оборудване в България, с дъщерни фирми в Румъния и Сърбия. Фирмата търси да назначи за офиса си в гр. София, жк. Дружба 2, ул. "Обиколна" 47 високомотивирана личност на длъжност: СЪТРУДНИК В ОТДЕЛ ЛОГИСТИКА
Основни задължения:
- Координация на офис дейности свързани с логистиката;
- Комплектовка търговски и транспортни документи;
- Подготовка и подаване на документи по електронен път;
- Представлява фирмата пред митническите учреждения; Изготвя и подава митнически декларации;
- Комуникация с доставчици и изпълнители;
- Класифициране и обработка на документация за вътрешно-общностни пристигания и изпращания на стоки;
- Допринася за добрите и професионални отношения в екипа на компанията;
Изисквания:
- Висше образование - предимство е техническото;
- Английски език – добри познания (писмено и говоримо);
- Компютърна грамотност – MS Office, интернет;
- Личностни качества – умения за работа в екип и самостоятелно; отзивчивост; оперативност; инициативност; коректност;
- Предпочитат се кандидати с 2-3 годишен стаж на подобна длъжност;
- Познание в областта на електрониката е предимство;
Какво предлагаме:
- Много добри условия за работа в интерсна и динамична среда;
- Възможност за повишаване на квалификацията;
- Стимулиращо възнаграждение;
- Допълнителни бонуси, обвъзани с постигнатите резултати;
- Фирмено обучение;
- Работа в екип от професионалисти;
- Допълнително здравно застраховане;
За предимство се считат:
- Познания по финанси и счетоводство;
- Владеене на английски език – писмено и говоримо;
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.
Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и Общия регламент относно защитата на данните
(Регламент (ЕС) 2016/679).
С Политиката за защита на личните данни на физическите лица може да се запознаете на сайта на Комет Електроникс.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби