Сътрудник в отдел "Доставки"

Дизайн Груп е компания за директен внос на висококачествени мебели за вътрешно и външно обзавеждане на хотели, ресторанти, клубове, апартаментни комплекси, плажове, градини и домове. Асортиментът ни включва: столове, бар-столове, стойки, плотове, маси, дивани и фотьойли, шезлонги и чадъри.Екипът ни се гордее с безкомпромисното качество и взискателния подбор на предлаганите мебели.

„Дизайнгруп” ООД е компания за директен внос и търговия на висококачествени мебели за вътрешно и външно обзавеждане на хотели, ресторанти, клубове, плажове, басейни и частни домове. Асортиментът ни включва: столове, бар-столове, стойки, плотове, маси, дивани и фотьойли, шезлонги, чадъри и др.
Във връзка с бързото и динамично развитие на нашата организация, търсим амбициозен, креативен и отговорен служител за позицията Сътрудник в отдел "Доставки".
Основни дейности и отговорности:
- Сътрудничи и подпомага организацията с транспорт на стоки;
- Следи за движението на доставките и информира ежедневно за сроковете за доставяне;
- Организира международни и вътрешни доставки, при необходимост обработва и куриерски пратки;
- Поддържа и развива контакти с логистични компании;
- Договаря цени, срокове, условия с логистични компании;
- Изготвя, обработва и архивира различни документи – заявки, приемо-предавателни протоколи, поръчки, фактури;
- Изготвя периодично справки и отчети за извършената дейност,
- Водене на бизнес кореспонденция;
Изисквания за заемане на длъжността:
- Висше образование в следните области и направления: логистика, бизнес администрация;
- Умения за работата в екип и спазване на срокове;
- Много добро владеене на английски език;
- Отлични комуникативни умения;
- Много добро владеене на MS Office;
- За предимство се счита опит/стаж в областта на спедицията
Личностни качества:
- Комуникативност, отговорност, прецизност, организираност, инициативност, честност и лоялност;
- Желание и стремеж към самообучение и надграждане на придобитите знания и умения.
Компанията предлага:
- Коректни трудови взаимоотношения;
- Интересна работа в динамична и развиваща се организация;
- Възможност за обучения и дългосрочна професионална реализация;
- Редовно възнаграждение;
Документи за кандидатстване:
- Aвтобиография с актуална снимка;
- Сертификат за владеене на английски език (при наличие).
Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „ДИЗАЙНГРУП“ ООД, действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби