СЪТРУДНИК СКЛАД И СПЕДИЦИЯ

Няма описание

София

Мати-Д е водеща компания за кетъринг услуги в гр. София с бързо развиваща се клиентска база. Създадена през 1991г, днес компанията е предпочитан партньор във високия сегмент на събития.
Наши клиенти в годините и до днес са множество посолства, големи компании, водещи PR и събитийни специалисти, висши държавни инситуции, сватби и сватбени агенти. Tова, което ни определя като незаменим партьор в кетъринг услугите и управлението на специални събития e отношението, креативността и гъвкавата структура на работа.
Нашата мисия e да произвеждаме вкусна и качествена храна, да предоставяме елегантно обслужване, а нашите клиенти да получават сигурност и положително преживяване, което подхожда за събития от най-висок клас. Ние сме надежден, точен и открит партньор към нашите клиенти и служители.
Нашата цел е да сме най-обичания и симпатичен кетъринг на пазара за кетъринг услуги в България.
ВАШАТА РОЛЯ:
Ниe търсим ентусиазиран сътрудник склад и спедиция, който да поеме организирането на склад и транспорт на стоки и материали от и към клиенти и партньори. Сътрудникът склад и спедиция ще бъде отговорен за организиране и управление на склад и складови наличности, договаряне на оферти и споразумения с доставчици и партньори, поръчка, закупуване и доставка на материали и хранителни стоки, наблюдение на времеви рамки и бюджети, изграждане на мрежа от контакти и подпомагане на изпълнението на събитията. Вашата креативност, организационни умения и визия ще помогнат на нашата организация да подобри видимостта на нашия бранд, да подобри отношенията с клиенти и служители, и да допренесе за растежа на нашата организация.
Идеалният кандидат за тази роля трябва да демонстрира изключителни организационни способности, превъзходни междуличностни умения, умения за многозадачност и отлично управление на времето.
ОТГОВОРНОСТИ:
Цялостна организация на склад.
Приема, изписва и подготвя материали и стока за събитията.
Подреждане на приетите и изписаните материали и стоки в склада.
Периодична инвентаризация на склада.
Подготвя материали за експедиция,
Следи графиците за доставките, планира и организира транспорта за доставки и оптимизира транспортните разходи
Извършва товаро-разтоварни дейности при приемане и издаване на материали и стока.
Транспортира материали и готова храна и напитки до клиенти в града и региона (с лекотоварен автомобил до 3,5t – кат.B).
Спазва вътрешните процедури и правила при доставки.
Води отчетността, следи наличностите във входящия склад за материали, като координира доставките с контрагентите и производството/кухнята.
Подготвя, проверява и комплектува необходимата документация по логистичните операции съгласно действащата нормативна база и спецификата на дейността.
Администрира и поддържа документооборота (фактури,чек листове и други).
Води кореспонденция с контрагенти на компанията;
Събира и анализира получените предложенията на доставчици за цени и количества, като взема участие в договарянето на най-изгодните за фирмата условия.
Следи за посуда при клиенти и нейното навременно събиране.
Следи за липсващи материали.
Грижи се за функционирането на миялното помещение.
Грижи се за изправността – техническа и документална на автомобилите.
Поддържа работното си място чисто спрямо хигиенните и работни изисквания.
ИЗИСКВАНИЯ:
Висше образование (завършена специалност „Стопанска логистика“ или „Маркетинг“ ще се счита за предимство).
Професионален опит в областта на складовата логистика се счита за предимство
Много добри познания по Английски език.
Умения да работи самостоятелно и се отнася отговорно към задачите си.
Висока мотивация и стремеж към постигане на резултати.
Отлични комуникативни умения за работа с клиенти.
Готовност за работа в динамична среда.
Умение за работа в екип.
Компютърна грамотност - Excel, Word.
Готовност за гъвкаво работно време с фокус към постигане на резултат. (поради естеството на работа има балансирано съотношение на дневни, вечерни и съботно-неделни събития, които изискват присъственост, като това дава възможност за планиране и свободно управление на почивните дни / часове от деня)
Шофьорска книжка кат. B, активен шофьор.
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
Работа в модерна и амбициозна среда.
Атрактивно заплащане с бонус за постижения.
Възможност за личностно и професионално израстване.
Разнообразен екип от страстни и самомотивирани професионалисти.
Приятелска фирмена култура.
Отлични условия на труд.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм