Сътрудник предпечат и дизайн

Задължения:
• Обслужване на клиенти.
• Изготвяне на оферти.
• Приемане и изпълнение на поръчки за предпечат, дизайн и печат
• Оформяне и предпечат на рекламни материали – визитки, брошури, листовки, плакати,         покани, каталози, менюта, етикети, тефтери, химикалки и други
• Оформяне и предпечат на проекти за брандиране на търговски обекти
Изисквания:
• Професионален опит в областта на графичния дизайн, предпечатната подготовка и
  създаването на рекламни материали.
• Отлични умения в работата с Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator и Corel Draw
• Отговорност, организираност и ефективност при спазване на крайни срокове
• Креативност и творчески подход към поставените задачи
• Познания в областта на печатните технологии, предпечатна подготовка и довършителни процеси
• Готовност за работа в динамична среда;
• Добри комуникационни умения и работа в екип;
• Опит в създаването и подготвянето за предпечат на рекламни материали - брошури, флаери, рекламни визии за различни медии, етикети и т.н.
• Творческо мислене.
* Владеенето на английски език ще бъде предимство
Ние Ви предлагаме:
• Работа в развиваща се компания
• Работа в млад и динамичен екип от професионалисти
• Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения
• Отлични условия за работа, много добра локация
• Отлично възнаграждение
Очакваме Вашите документи:
• Автобиография и портфолио
• Телефон за обратна връзка
*Заплащането е въпрос на индивидуална договорка с кандидата и е обвързано с
опита и уменията.
*Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

June 10th, 2022

София

Производство