СЪТРУДНИК - ОРГАНИЗИРАНЕ НА СЪБИТИЯ

Поликонтакт” е първата организация в България за консултации, обучение и професионална реализация. Основана е в началото на 1993 год. и се развива като национален център чрез първата франчайзингова система в страната. Услугите, които предлагаме са ориентирани както към работодателите, които ценят своя персонал така и към хората, търсещи професионална реализация. Влизайки в сътрудничество с правителствени и неправителствени организации от Европа и САЩ, от края на 1996 г. „Поликонтакт“ подготвя и реализира и международни младежки програми за културен, социален и езиков обмен между България и двата континента. Целта ни бе да създадем условия и възможност на младите хора за усъвършенстване на езиковите им познания, разширяване на житейския им и професионален мироглед, и обмяна на опит, икономическа и социална култура.

„Поликонтакт“ търси за свой клиент приветлива, креативна и творческа личност за позицията СЪТРУДНИК - ОРГАНИЗИРАНЕ НА СЪБИТИЯ

Изисквания:
- добър английски език
- способност за ефективна работа в динамична среда и отлична организираност
- опит на подобна позиция ще се разглежда като предимство, но не е задължителен
- възможност за пътувания
Отговорности:
- подпомага екипа при организиране и провеждане на мероприятия и специални събития
- следи за цялостната дейност по реализацията и изготвя периодични справки и отчети за проведените мероприятия
- анализира пазара и конкуренцията, прави предложения за увеличаване на продажбите
- активно промотира мероприятията, изготвя оферти и организира срещи с потенциални клиенти
Допълнителна информация:
- целогодишна заетост
- предизвикателна и интересна работа
- атрактивно възнаграждение и възможност за професионално развитие

Ако проявявате интерес към позицията и ОТГОВАРЯТЕ НА ПОСОЧЕНИТЕ ИЗИСКВАНИЯ, изпратете Ваша подробна автобиография със снимка и мотивационно писмо . Консултант от фирмата, ще се свърже с одобрените на база приложени проекти кандидати и ще проведе интервю.
Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ“ ЕООД: 2765/18.03.2019 год.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности