Сътрудник онлайн отдел / Обслужване на клиенти

Няма описание

От CHRISTINE FASHION търсим да назначим сътрудник онлайн отдел и обслужване на клиенти към нашият колектив в гр. Стара Загора !
Изисквания :
- добра компютърна грамотност
- висока езикова култура и писмена грамотност
- добри комуникационни умения
- желание за работа
- организираност и способност за работа в динамична среда
Предимства:
- опит на подобна позиция
- познания в областта на електронната търговия
- владеене на Английски език
Задължения:
- обработка на поръчките от онлайн магазина ни
- професионално и вежливо обслужване на клиентите ни
- отговаряне и консултиране на клиентите в социалните мрежи, имейл и телефон
- подготвяне и опаковане на дрехите за изпращане с куриер
Ние предлагаме :
- добро и точно заплащане
- отлични условия на труд в центъра на града
- осигуровки на 100% от работодателя
- 5 дневна работна седмица
- 8 часов работен ден
Ако отговаряте на посочените изисквания и проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете ни вашето CV с актуална снимка!
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Стара Загора

Административни, Офис и Бизнес дейности