СЪТРУДНИК ЛОГИСТИКА И ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ

Баущоф + Метал ООД е водеща международна компания в областта на търговията с материали за сухо строителство. За гр. Пловдив търсим да назначим:

Месторабота: гр. Пловдив, р. Южен, м. Бялата Воденица 6, №1 (Марковски път)

Изисквания:

- минимум 5 години опит;
- целенасочена и отговорна личност;
- желание за работа;
- умение за работа с хора;
- отлична компютърна грамотност;
- английски език.

Задължения и отговорности:

- приемане и обработка на заявки от клиенти;
- изпращане на зявки към доставчици;
- работа с клиенти на място и по телефона;
- организация на доставките към клиентите;
- фактуриране;
- обработка на документи;

Какво предлагаме:

- висока фирмена култура и отлична среда за работа;
- личностно развитие;
- атрактивно заплащане според постиженията;
- възможност за развитие;
- допълнителни социални придобивки.

Ние Ви предлагаме възможност да работите в западна компания с модерно мислене, ценяща на първо място човешките качества.

Документи за кандидатстване: CV, Кратко мотивационно писмо

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби