Сътрудник Клиенти

Издателска група "Български законник" и нейният екип от специалисти от 1992 г. насам градят традиции в разработването на софтуер за счетоводители и в издаването на професионално ориентирана литература. Всеки, опрял се на нашия дългогодишен опит в областта на данъците, счетоводството, осигуряването и трудовото законодателство, се радва на спокойствие при отношенията с държавната администрация. сп. "Български законник", в. "Седмичен законник", в. "Главен счетоводител", Счетоводно–правната информационна система „Експертис”.

"Български законник" вече над 30 години е водещият лидер в страната в областта на специализираните издания за счетоводство, данъци, осигуряване, трудово и търговско право. Клиенти на издателството са както хиляди български и международни компании, така и огромен брой държавни институции, корпоративни и финансови мениджъри, главни счетоводители, широк спектър от експерти и доказани професионалисти.
Ние търсим разширение на екипа си чрез позицията:
Сътрудник "Клиенти"
Вашите отговорности:
• Свързвате се по телефон и чрез имейл с наши клиенти;
• Обработвате широк набор от клиентски данни.
Нашите изисквания (задължителни за позицията):
• Отлични комуникативни умения;
• Бързина и прецизност в работата.
Предимства (препоръчителни, но не са задължителни):
• Образование, свързано с тематиката на изданията;
• Предходен опит на позиция, свързана с комуникация.
Ние предлагаме:
• Атрактивно възнаграждение, включващо както гарантирана базисна основа, така и лесно постижим компонент за брой реализирани задачи, осигуряващ значителното му нарастване;
• Бонусна схема с реалистични и постижими таргети без таван на бонуса, насърчаваща ви да постигате максимални резултати;
Обучение:
• Позицията не изисква никакви специфично формални познания, освен отлична обща компютърна грамотност (Microsoft Office). За всички други знания и умения, които ще са ви необходими за постигането на оптимална трудова ефективност, вие ще преминете изцяло заплатено фирмено обучение в реална работна среда;
• Чрез информационните ни платформи ще се запознавате постоянно с всички новости от сферата на счетоводството, данъците, осигуряването, трудовото и търговското право, които ще ви позволят ефективно да консултирате нашите клиенти.
За кого е подходяща позицията?:
• За мотивирани и амбициозни кандидати в началото на кариерата си, ориентирани към високи резултати и постижения, даваща ви възможности да натрупат опит и знания в ежедневна и непрекъсната комуникация със стотици водещи професионалисти от цялата страна;
• Позицията е подходяща включително и за студенти, но единствено при задочна форма на обучение, които предварително всеки месец могат да представят график за евентуалните си отсъствия и те не са повече от 3-4 работни дни в рамките на месеца;
• За всички други, които желаят да предизвикат себе си в особено динамична и силно ангажираща работа, осигуряваща ви стопроцентова заетост на работното време и съответстващото ѝ отлично възнаграждение при реализиране на поставените цели.
Месторабота и работно време:
• Дейността на сътрудника е позиционирана в централния офис на компанията ни в гр. София, площад Райко Даскалов №1. Хоум офис или дистанционна работа не е възможна за позицията и не се предвижда. При извънредна и пандемична обстановка се работи от напълно самостоятелен кабинет в офиса на фирмата.
• Работното време е от 09:30 до 18:00 ч. всеки работен ден. Работа на половин работен ден и гъвкаво работно време не е приложимо за позицията. Не се работи в почивните дни, официалните празници и по време платения годишен отпуск или неплатените такива.
Подбор и интервюта с кандидатите:
• Първият етап за одобрените кандидатури е дистанционно събеседване по телефон - до 24 юли 2022 г.;
• Вторият етап е среща на живо в офиса на компанията, при която се демонстрират уменията чрез предварително поставена и разяснена задача - до 31 юли 2022 г.;
• Третият етап е представяне на оферта на одобрения кандидат и договаряне на трудовите параметри - до 07 август 2022 г.
За да разгледаме кандидатурата Ви, моля, изпратете ни Вашата автобиография (CV).
Мотивационното писмо не е задължително, но ако приложите такова, кандидатурата ви ще бъде разгледана с приоритет пред останалите.
Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД.
Ще се свържем само с кандидатите, одобрените по документи.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности