САНИТАР / ТРАНСПОРТЬОР

Капитал Хелт Холдинг e дружеството, което управлява дейността на Медицински комплекс „Сердика“, който е най-големият доставчик на услуги по долекуване и рехабилитация, настаняване на възрастни и хосписна дейност. Целите ни са да осигурим най-високо ниво на обслужване за нашите пациенти и резиденти. В Болница за рехабилитация “Сердика” развиваме дейностите по рехабилитация и възстановяване след операция, инсулт, травми и палиативни грижи. Разполагаме и с първият в България уред за рехабилитация на долен крайник – Локомат Про. При необходимост към рехабилитациония план се добавят роботизирани уреди за горен крайник, с изключително прецизен и ефективен софтуер за максимални резултати. На спокойно място в град Банкя е разположена Резиденция за възрастни "Сердика". Тук осигуряваме денонощни грижи за любимите ни хора в уютна и комфортна среда.   Капитал Хелт Холдинг  е сред финалистите в Forbes Business Awards 2021 в категория „Компания на годината“, сектор „Услуги“.

Медицински комплекс „Сердика” е най-големият доставчик на услуги по долекуване и рехабилитация, настаняване на възрастни и хосписна дейност в България. Целите ни са да осигурим най-високо ниво на обслужване за нашите пациенти и резиденти. В Болница за рехабилитация „Сердика” развиваме дейностите по рехабилитация и възстановяване след операция, инсулт, травми и палиативни грижи. Разполагаме и с първият в България уред за рехабилитация на долен крайник – Локомат Про. При необходимост към рехабилитациония план се добавят роботизирани уреди за горен крайник, с излючително прецизен и ефективен софтуер за максимални резултати. На спокойно място в град Банкя е разположена Резиденция за възрастни „Сердика”. Тук осигуряваме денонощни грижи за любимите ни хора в уютна и комфортна среда.
С годините сме изградили екип от рехабилитатори, медицински сестри, лекари, болногледачи и помощен персонал, чиито цели са да осигури интердисциплинарен подход при грижите и лечението на нашите пациенти. Високо ценим и развиваме компетенциите на нашите служители, които са ключови за качествена услуга и успех. Присъединявайки се към нас ще имате възможността да сте част от високоефективен и отдаден на професията си екип.
Във връзка с разсрастването на дейността си Медицински комплекс „Сердика” търси да назначи мотивиран служител с подходящите опит и знания на длъжност:
Санитар/транспортьор
Основни задължения:
1. Посреща пациенти и осъществява процеса по привеждане от линейката или друго превозно средство в болничното заведение.
2. Отговаря за отвеждане на пациента до болничната стая след неговото разпределение от отговорното лице.
3. Приема багажа и го доставя до болничната стая на пациента след съответния опис.
4. При изписване на пациента осъществява процеса по извеждането му от болничната стая до линейката или до друго превозно средство.
5. За придвижването на пациента се използват специални транспортни средства - медицинска носилка, инвалиден стол и др.
6. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с дейността.
Изисквания към длъжността:
1. Завършено средно образование.
2. Добро възпитание и приветлива външност.
3. Поддържане високо ниво на хигиена.
4. Организираност и отговорност при изпълнение на възложените задачи.
5. Умения за работа в колектив в постоянно променяща се среда.
Какво предлагаме:
1. Добро възнаграждение. Трудов договор сключен с "Капитал Хелт Холдинг" ЕАД.
2. Работа по утвърдени медицински стандарти и практики.
3. Добра среда на работа и подкрепа от управлението на медицинското заведение.
4. Бърз достъп до работно място намиращо се в непосредствена близост до Метростанция „Мизия“ в Овча Купел 2.
Ако желаете да станете част от екипа на „Медицински комплекс „Сердика”, моля кандидатствайте с актуално CV (Европейски формат), с посочени актуални данни за обратна връзка или позвънете на тел: 0884 500662.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора на тази длъжност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм